Ana Sayfa EPOKSİ RENKLENDİRİCİ Cam Kırıkları
Epoksi Reçine Renkli Cam Kırığı Altın
 • Epoksi Reçine Renkli Cam Kırığı Altın
 • Epoksi Reçine Renkli Cam Kırığı Altın
 • Epoksi Reçine Renkli Cam Kırığı Altın
Epoksi Reçine Renkli Cam Kırığı Altın
Ürün Kodu : srk0695       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Diğer
Renk

Ürünler 100 gramdır. • Epoksi Cam kırığı

  Geri dönüşümün önemli amacı, atıkların miktarını azaltmak ve yeni kaynakların tükenmesini önlemek, lüzumsuz kullanımının önüne geçmektir. Geri dönüşümün insanlığa küçük bir katkısı da atıkların taşınması ya da depolanması gibi sorunların engellenmesidir. Kaynakların olumlu yönde kullanılması diğer yandan da doğaya çevreye, ekonomiye katkı sağlar. Cam kırıkları aklımıza gelen ilk geri dönüştürülebilir maddelerden biri olmasa da her yıl yaklaşık 3 milyon ton cam atığını geri kazandırılmaktadır. Üretimde hammadde ihtiyacı için geri kazanılmış cam atığı kullanılması sonucunda 950 bin tona varan karbondioksit salımının önüne geçilmektedir. Özetle: Bir cam şişenin geri dönüşümü neticesinde tasarruf edilen enerji;100 watt'lık bir ampulün 1 saatte, Bir bilgisayarın 25 dakikada, Bir televizyonun 20 dakikada, Bir çamaşır makinesinin 10 dakikada kullandığı enerjiye denktir.

  Cam kırığı nasıl yapışır

  Cam kırıklarını, Epoksi Reçine ile elde edeceğiniz ürünleri renklendirmek için kullanabilirsiniz Tüm epoksi reçine uygulamalarında rahatlıkla kullanabilir, tamamen uyumludur. Epoksi reçine sıvısına uygun miktarlarda karıştırılarak kullanılmaları gerekir. 2 Yöntem ile cam kırıkları uygulaması yapılabilir. İlk yöntem Hazırlamış olduğunuz epoksi reçine karışımı içine cam kırıklarını koyup karıştırabilir ve dilediğiniz zemin üstüne dökebilirsiniz. Diğer bizim de kullandığımız yöntem ise uygulama yapacağımız ürün üzerine dizerek üzerine karıştırmış olduğunuz hazır epoksi reçineyi yavaşça üstünden dökerek kurumasını bekleyebilirsiniz.

  Cam kırığı nerede satılır

  Sizlere sunmuş olduğumuz cam kırıkları bazı işlemlerden geçirilmiştir. Bunların en başında da cam kırıklarının kenarları rodajlanarak kesme vasfınının en aza indirilmesidir. Dilerseniz boyalı cam kırıkları dilerseniz de boyasız cam kırıkları sitemizde dekoratif amaçlı cam kırığı şeklini almıştır.

  Hobili Yaşam Sitesinden aldığınız cam kırıkları sizlere (resimde ki gibi) plastik şişelerde sunulmaktadır. Plastik poşet de size gelen ürünleri kullanmak ve korumak hayli zordur, sürekli dökülür çalışma alanı kirlenir yeteri kadar kullanmadan çöpe gider. Poşet ağzını kapatmak isterken bile saçılır dökülür. Bu sebeple sizlere olabildiğince faydalı olacak ağzı geniş kavanozlarda göndermekteyiz. Cam kırıkları epoksiye boya vermemektedir. Diğer renk cam kırıklarını birbirine karıştırmakta sakınca yoktur.

  Dekortif cam kırıkları Epoksi Reçine ve Epoksi Kalıpları satan mağaza olan Hobili Yaşam da satılmaktadır. Cam kırığı nedir, Cam kırığı nerelerde kullanılır, Cam kırığı nerede satılır, Cam kırığı ne işe yarar, Cam kırığının Epoksi de uygulaması, cam kırığı nasıl yapılır gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık.

  Cam kırıkları ve fazlası için sorularınızı ve yorumlarınızı bekleriz 


 


Sürpriz hediyeler ve İndirimler için Lütfen bizi takip edin...

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.