Kategoriler
MARKALAR
Ürün Özellikleri
Renk
Fiyat Aralığı
EPOKSİ RENKLENDİRİCİ
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 62 Ürün

Epoksi Boya Nedir

Epoksi Reçine ile elde edeceğiniz ürünleri renklendirmek için özel olarak üretilen boyalar mevcuttur. Tüm epoksi reçine uygulamalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz tamamen uyumlu seçenekler mevcuttur. Aşağıda da belirtiğimiz üzere epoksiye renk verme de evinizde olan ya da satışta olan akrilik boyalar bile renk vermektedir. Ancak Epoksi reçine için üretilmiş olmayan bu tür boyalar ürününüzün donmasına ve yumuşak kalmasına etki edecektir. Epoksi toz pigmentler diğer ifadeyle epoksi toz boyalar, Epoksi reçine uygulaması için özel üretilmiş yaş boyalar ya da Kaliteli Alkol Mürekkebi epoksi renklendirme için mükemmel sonuçlar verecektir.

Epoksi Boya Uygulaması

Epoksi toz pigmentler diğer ifadeyle epoksi toz boyalar yapısı itibariyle tek başına kullanılamamaktadır. Epoksi reçine sıvısına uygun miktarlarda karıştırılarak kullanılmaları gerekir. Toz boyayı az olarak başlayıp istediğiniz tonu yakalayana kadar ekleyerek gitmelisiniz. Sizinde göreceğiniz gibi Fazla kullanımı herhangi bir renk değişimine yol açmayacaktır. Epoksi yaş Boyalar ise kendinden akışkan olduğu için epoksi reçineye hemen nüfus edecektir. Alkol mürekkepleri ise içerdiği kimyasal karışımlar dolayısıyla bambaşka bir deneyim yaşatacaktır.

Tüm ürünleri oda sıcaklığında ve güneş ışığını direk almayacak şekilde saklamanız uygundur. Hobiliyasam.com Sitesinden aldığınız epoksi toz boyaları sizlere cam şişelerde sunulmaktadır. Plastik poşet de size gelen ürünleri kullanmak ve korumak hayli zordur, sürekli dökülür çalışma alanı kirlenir, toz pigment kurur ve yeteri kadar kullanmadan çöpe gider. Poşet ağzını kapatmak isterken bile boya saçılır ellere bulaşır. Bu sebeple sizlere olabildiğince faydalı olacak ağzı geniş cam kavanozlarda göndermekteyiz. Tüm Pigmentler Güvenlik etiketi olan mini cam şişelerde gönderilmektedir. Epoksi toz pigmentleri birbirine karıştırarak kullanabilirsiniz. 

Epoksi reçineyi ve hardener'ı şeffaf görünüm kazanıncaya kadar ortalama 4 dakika kadar karıştırın. Epoksi Reçine karışımının içerisine epoksi pigmenti ekleyin ve toz boya iyice kaybolana kadar karıştırmaya devam edin. Renk pigmenti epoksi reçine içerisinde tamamen dağıldığına emin olduktan sonra Silikon kalıplara dökebilirsiniz. Epoksi Sedefli boya, Epoksi Metalik boya, epoksi Neon boya, Epoksi Simli boya, Epoksi Yaldızlı Boya, Epoksi Transparan Boya gibi farklı türde boya çeşitleri de yapıları açısından farklılık göstermektedirler.

Epoksi Boya Fiyatları

Epoksi Boya nasıl uygulanır, Epoksi Boya nerede satılır, Epoksi Boya karışım oranı, Epoksi Boya uygulanması, Epoksi hangi boya ile yapılmalıdır gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık. Epoksi reçine uygulamaları ile ilgili daha fazla bilgi almak için hobiliyasam.com sitemizde ve İstanbul da epoksi boya satan mağaza Hobili Yaşam'da sizleri bekleriz. 


Site içine kolay erişim linkleri

Toz Boyalar için

https://www.hobiliyasam.com/epoksi-renklendirici/epoksi-toz-boya

Toz Simler için

https://www.hobiliyasam.com/epoksi-renklendirici/epoksi-toz-sim

Epoksi Reçineler için

https://www.hobiliyasam.com/epoksi-recine

Silikon Kalıplar için

https://www.hobiliyasam.com/silikon-kalipE-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.