Kategoriler
MARKALAR
Ürün Özellikleri
Renk
Fiyat Aralığı
Ana SayfaEPOKSİ RENKLENDİRİCİ
Cam Kırıkları
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 19 Ürün

Epoksi Cam kırığı

Geri dönüşümün önemli amacı, atıkların miktarını azaltmak ve yeni kaynakların tükenmesini önlemek, lüzumsuz kullanımının önüne geçmektir. Geri dönüşümün insanlığa küçük bir katkısı da atıkların taşınması ya da depolanması gibi sorunların engellenmesidir. Kaynakların olumlu yönde kullanılması diğer yandan da doğaya çevreye, ekonomiye katkı sağlar. Cam kırıkları aklımıza gelen ilk geri dönüştürülebilir maddelerden biri olmasa da her yıl yaklaşık 3 milyon ton cam atığını geri kazandırılmaktadır. Üretimde hammadde ihtiyacı için geri kazanılmış cam atığı kullanılması sonucunda 950 bin tona varan karbondioksit salımının önüne geçilmektedir. Özetle:Bir cam şişenin geri dönüşümü neticesinde tasarruf edilen enerji;100 watt'lık bir ampulün 1 saatte, Bir bilgisayarın 25 dakikada, Bir televizyonun 20 dakikada, Bir çamaşır makinesinin 10 dakikada kullandığı enerjiye denktir.

Cam kırığı nasıl yapışır

Cam kırıklarını, Epoksi Reçine ile elde edeceğiniz ürünleri renklendirmek için kullanabilirsiniz Tüm epoksi reçine uygulamalarında rahatlıkla kullanabilir, tamamen uyumludur. Epoksi reçine sıvısına uygun miktarlarda karıştırılarak kullanılmaları gerekir. 2 Yöntem ile cam kırıkları uygulaması yapılabilir. İlk yöntem Hazırlamış olduğunuz epoksi reçine karışımı içine cam kırıklarını koyup karıştırabilir ve dilediğiniz zemin üstüne dökebilirsiniz. Diğer bizim de kullandığımız yöntem ise uygulama yapacağımız ürün üzerine dizerek üzerine karıştırmış olduğunuz hazır epoksi reçineyi yavaşça üstünden dökerek kurumasını bekleyebilirsiniz.

Cam kırığı nerede satılır

Sizlere sunmuş olduğumuz cam kırıkları bazı işlemlerden geçirilmiştir. Bunların en başında da cam kırıklarının kenarları rodajlanarak kesme vasfınının en aza indirilmesidir. Dilerseniz boyalı cam kırıkları dilerseniz de boyasız cam kırıkları sitemizde dekoratif amaçlı cam kırığı şeklini almıştır.

Hobiliyasam.com Sitesinden aldığınız cam kırıkları sizlere (resimde ki gibi) plastik şişelerde sunulmaktadır. Plastik poşet de size gelen ürünleri kullanmak ve korumak hayli zordur, sürekli dökülür çalışma alanı kirlenir yeteri kadar kullanmadan çöpe gider. Poşet ağzını kapatmak isterken bile saçılır dökülür. Bu sebeple sizlere olabildiğince faydalı olacak ağzı geniş kavanozlarda göndermekteyiz. Cam kırıkları epoksiye boya vermemektedir. Diğer renk cam kırıklarını birbirine karıştırmakta sakınca yoktur.

Dekortif cam kırıkları Hobiliyasam.com sitemizde ya da İstanbul da Bakırköy de Epoksi Reçine ve Epoksi Kalıpları satan mağaza olan Hobili Yaşam fiziki mağazamıza satılmaktadır. Cam kırığı nedir, Cam kırığı nerelerde kullanılır, Cam kırığı nerede satılır, Cam kırığı ne işe yarar, Cam kırığının Epoksi de uygulaması, cam kırığı nasıl yapılır gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık.

Cam kırıkları ve fazlası için hobiliyasam.com sitemize veya İstanbul da Bakırköy de epoksi reçine ve epoksi malzemesi satan mağaza Hobili Yaşam'da sizleri bekleriz. 


Site içine kolay erişim linkleri


Toz Simler için buraya tıklayınız

Epoksi Reçineler için buraya tıklayınız

Silikon Kalıplar için buraya tıklayınız

Epoksi Yardımcı Ürünler için buraya tıklayınız


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.