Kategoriler
MARKALAR
Ürün Özellikleri
Renk
Fiyat Aralığı
Ana SayfaEPOKSİ RENKLENDİRİCİ
Epoksi Toz Boya
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 12 Ürün

Epoksi pigment toz boya

Epoksi pigmentleri Epoksi Reçine ile elde edeceğiniz ürünleri renklendirmek için özel olarak üretilmiştir. Tüm epoksi reçine uygulamalarında rahatlıkla kullanabilir, tamamen uyumludur. Epoksi toz pigmentler diğer ifadeyle epoksi toz boyalar yapısı itibariyle tek başına kullanılamamaktadır. Epoksi reçine sıvısına uygun miktarlarda karıştırılarak kullanılmaları gerekir. Epoksi renklendirmesi için epoksi reçine toz boya en çok %5 oranında kullanılması yeterli olacaktır. Toz boyayı az olarak başlayıp istediğiniz tonu yakalayana kadar çoğaltarak eklemenizi tavsiye ederiz. Kullanmak istediğiniz Epoksi reçine ve hardener toplam ağırlığının orantı yaparak epoksi pigmenti karışıma ekleyebilirsiniz. Fazla kullanımı herhangi bir renk değişimine yol açmayacaktır, aksine epoksi reçinenin sertleşmemesi ve epoksi reçine ile yapılmış ürünün yumuşak kalmasına yol açabilmektedir.

Epoksi reçine boyası

Toz pigment ürünleri oda sıcaklığında ve güneş ışığına direkt maruz bırakılmadan muhafaza ediniz. Hobiliyasam.com Sitesinden aldığınız epoksi boyaları sizlere cam şişelerde sunulmaktadır. Plastik poşet de size gelen ürünleri kullanmak ve korumak hayli zordur, sürekli dökülür çalışma alanı kirlenir, toz pigment kurur ve yeteri kadar kullanmadan çöpe gider. Poşet ağzını kapatmak isterken bile boya saçılır ellere bulaşır. Bu sebeple sizlere olabildiğince faydalı olacak ağzı geniş cam kavanozlarda göndermekteyiz. Tüm Pigmentler Güvenlik etiketi olan mini cam şişelerde gönderilmektedir. Epoksi toz pigmentleri birbirine karıştırarak kullanabilirsiniz.

Epoksi Boya Malzemeleri

Hobiliyasam.com sitemizde ya da İstanbul da Bakırköy de Epoksi Reçine ve Epoksi Kalıpları satan mağaza olan Hobili Yaşam fiziki mağazamıza satılmakta olan epoksi reçine son derece şeffaf ve kalitesinden şüphe etmediğimiz türdendir. Sizde epoksi reçineyi ve hardener'ı şeffaf görünüm kazanıncaya kadar ortalama 4 dakika kadar karıştırın. Epoksi Reçine karışımının içerisine epoksi pigmenti ekleyin ve toz boya iyice kaybolana kadar karıştırmaya devam edin. Renk pigmenti epoksi reçine içerisinde tamamen dağıldığına emin olduktan sonra Silikon kalıplara dökebilirsiniz.

Epoksi Boya Çeşitleri

Epoksi hangi boya ile renklendirilir, Epoksi toz pigment boya çeşitleri yanında Epoksi için sıvı boyalar da kullanılmaktadır. Multisurface boyalar, akrilik boyalar epoksi reçine içinde karışabilmekte olsa bile diğer uygulamalar için üretilmiş bu boyalar reçinenin sertleşmesinde, reçinenin parlak görünmesinde size problem çıkarma olasılığı yüksektir. Bu sebeple doğru seçim epoksi için üretilmiş boyalar olmalıdır. Epoksi için Toz boya ve epoksi reçine için üretilmiş olan yaş boya yanında Alkol Mürekkepleri ile de mükemmel sonuçlar alacağınızın püf noktasını buradan vermek isteriz. Epoksi Sedefli boya, Epoksi Metalik boya, epoksi Neon boya, Epoksi Simli boya, Epoksi Yaldızlı Boya, Epoksi Transparan Boya gibi farklı türde boya çeşitleri de yapıları açısından farklılık göstermektedirler. Epoksi Boya nerelerde kullanılır, Epoksi Boya nerede satılır, Epoksi Boya ne işe yarar, Epoksi hangi boya ile renklendirir, Epoksi boya uygulaması, epoksi nedir, epoksi boya nasıl yapılır, epoksi toz boya karışım oranı gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık. Epoksi Boya Fiyatları hobiliyasam.com sitemizde ve İstanbul da epoksi boya satan mağaza Hobili Yaşam'da sizleri bekleriz. 

Site içine kolay erişim linkleri

Toz Simler için

https://www.hobiliyasam.com/epoksi-renklendirici/epoksi-toz-sim

Epoksi Reçineler için

https://www.hobiliyasam.com/epoksi-recine

Silikon Kalıplar için

https://www.hobiliyasam.com/silikon-kalip

Epoksi Yardımcı Ürünler için

https://www.hobiliyasam.com/yardimci-malzemeler


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.