Kategoriler
MARKALAR
Ürün Özellikleri
Renk
Fiyat Aralığı
Ana SayfaEPOKSİ RENKLENDİRİCİ
Epoksi Toz Sim
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 30 Ürün

Epoksi Toz Sim

Epoksi Reçineden elde etmek istediğiniz ürünleri renklendirmek için Toz sim kullanmanızda hiç bir sakınca yoktur. Aksine Epoksi reçine kalitesi ve Epoksi reçine silikon kalıbı kalitesine parlaklığı ile canlılık verecektir. Tüm epoksi reçine uygulamalarında rahatlıkla kullanabilirsiniz Epoksi reçine sıvısına dilediğiniz miktarlarda ekleyip karıştırmanız yeterlidir. Epoksi renklendirmesi için toz sim tek başına da yeterli olacaktır.

Epoksi Hologram Sim

Hobiliyasam.com Sitesinden aldığınız Toz sim çeşitleri sizlere cam şişelerde sunulmaktadır. Plastik poşet de size gelen ürünleri kullanmak ve korumak hayli zordur, sürekli dökülür çalışma alanı kirlenir, etrafa ister istemez saçılır ve yeteri kadar kullanılmadan çöpe gider. Poşet ağzını kapatmak isterken dahi havaya simler saçılır ellerenize bulaşır. Bu sebeple sizlere olabildiğince faydalı olacak ağzı geniş cam kavanozlarda göndermekteyiz. Tüm Pigmentler Güvenlik etiketi olan mini cam şişelerde gönderilmektedir. Epoksi toz simleri birbirine karıştırarak da kullanabilirsiniz.

Toz Sim Çeşitleri

Hobiliyasam.com sitemizde ya da İstanbul da Bakırköy de Epoksi Reçine ve Epoksi Kalıpları satan mağaza olan Hobili Yaşam fiziki mağazamıza satılmakta olan toz sim çeşitleri arasında,  Yanar döner simler, Hologram simler, Sakallı sim,  Holografik sim, sarı yaldızlı sim,  gelincik sim, siyah beyaz sarı mavi  lacivert   kırmızı  kahverengi ve ara tonlarda simler olmak üzere sim çeşitleri bulunmakta ve satılmaktadır. Gene epoksi reçine içinde kullanılmaya uygun daha kalın simler pullar aynı çeşit ve renklerde bulunmaktadırlar.

Toz Sim Dibe Çökme Sorunu

Toz simler yapısı itibariyle ağır olduklarından epoksi reçine kürleşme safhasında değilse çökme yapma ihtimali yüksektir. Epoksi reçineden elde ettiğiniz ürünün alt kısmı toz sim olacak üst kısmı sade boyalı kalacaktır. Toz sim kullanırken püf noktasını bu aşamada şöyle verebiliriz. Dilerseniz epoksi uygulaması iyice reçineleşip katılaşmaya başladığında sim ile karıştırabilirsiniz. Böylece toz sim dibe çökmek için yeterli zaman bulamayacaktır. Bizim kullandığımız yöntem ise epoksi reçine uygulamasını katman katman yapmak olacaktır. Epoksi çalışması süresini uzatan bu teknik ile 2 yada 3 seferde uygulamayı katman katman oluşturmanız size doğru sonucu verecektir. Önce Toz simli ilk katmanı yapıp 6-8 saat kurumaya bırakın, sonra diğer katmanı dökebilirsiniz. Daha ayrıntılı bir çalışma için 3 kez de bu tekniği tekrar edebilirsiniz. 

Toz Sim Fiyatları

Sizlere kısa bilgilendirme amacı ile Epoksi için toz sim, toz sim renklendirir mi, toz sim nasıl kullanılır, toz sim nerelerde kullanılır, Epoksi Toz sim nerede satılır, Epoksi toz sim uygulaması, toz sim nedir, toz sim ile epoksi nasıl yapılır, epoksi toz sim karışım oranı gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık. Tüm epoksi ile ilgili sorular ve cevaplar hobiliyasam.com sitemizde ve İstanbul da epoksi boya satan mağaza Hobili Yaşam'da, sizleri de bekleriz. 


Site içine kolay erişim linkleri

Toz Boyalar için

https://www.hobiliyasam.com/epoksi-renklendirici/epoksi-toz-boya

Epoksi Reçineler için

https://www.hobiliyasam.com/epoksi-recine

Silikon Kalıplar için

https://www.hobiliyasam.com/silikon-kalip

Yardımcı ürünler için

https://www.hobiliyasam.com/yardimci-malzemeler


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.