Ana Sayfa EPOKSİ RENKLENDİRİCİ Epoksi Boyama Setleri
Epoksi Toz Sim Seti, 8 şişe 80 gram
  • Epoksi Toz Sim Seti, 8 şişe 80 gram
  • Epoksi Toz Sim Seti, 8 şişe 80 gram
Epoksi Toz Sim Seti, 8 şişe 80 gram
Ürün Kodu : srk1157       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Diğer
119.26 TL   107.33 TL   Kdv Dahil
Renk
15:00 a Kadar AYNI GÜN KARGO
Gelince Haber Ver

80 Gram Toz sim

Ürünümüz 8 adet resimde görülen dekoratif mantar kapaklı şişelerde gönderilmektedir. Her şişe içinde 10 gram Toz sim olup toplamda 82 gram gibi miktara ulaşmaktadır.

(Şişe + Toz sim Toplam 280 Gram civarı gelmektedir.)

Boyalar için, Elde etmek istediğiniz ürün için en çok %5 oranında dökmeniz gerekir daha fazlası ürün renginde değişikliğe yol açmayacaktır. %5 in altında oranları siz kendi isteğinize göre ayarlayınız. (Örnek : 10 gramlık bir şişe %2 lik bir karışımla toplam 500 Gramlık epoksi reçineyi renklendirebilirsiniz)

Simler için, Simleri çok kullanmanız halinde birbirlerine yapışıp aşağı çekerek dibe çökeceklerdir. Kullanacağınız ürüne boyunu yüksekliğine göre uygun olacak düzeyde kullanmanız önerilir.


Neden Kavanozlarda, Plastik poşet ürünleri kullanmak hayli zordur, sürekli dökülür. Poşet ağzını kapatmak isterken bile boya-sim saçılır ellere bulaşır. 


Epoksi Toz Sim

Epoksi Reçineden elde etmek istediğiniz ürünleri renklendirmek için Toz sim kullanmanızda hiç bir sakınca yoktur. Aksine Epoksi reçine kalitesi ve Epoksi reçine silikon kalıbı kalitesine parlaklığı ile canlılık verecektir. Tüm epoksi reçine uygulamalarında rahatlıkla kullanabilirsiniz Epoksi reçine sıvısına dilediğiniz miktarlarda ekleyip karıştırmanız yeterlidir. Epoksi renklendirmesi için toz sim tek başına da yeterli olacaktır.

Epoksi Hologram Sim

Hobili Yasam Sitesinden aldığınız Toz sim çeşitleri sizlere cam şişelerde sunulmaktadır. Plastik poşet de size gelen ürünleri kullanmak ve korumak hayli zordur, sürekli dökülür çalışma alanı kirlenir, etrafa ister istemez saçılır ve yeteri kadar kullanılmadan çöpe gider. Poşet ağzını kapatmak isterken dahi havaya simler saçılır ellerinize  bulaşır. Bu sebeple sizlere olabildiğince faydalı olacak ağzı geniş cam kavanozlarda göndermekteyiz. Tüm Pigmentler Güvenlik etiketi olan mini cam şişelerde gönderilmektedir. Epoksi toz simleri birbirine karıştırarak da kullanabilirsiniz.

Toz Sim Çeşitleri

Epoksi Reçine ve Epoksi Kalıpları satan Hobili yasam mağazamıza satılmakta olan toz sim çeşitleri arasında,  Yanar döner simler, Hologram simler, Sakallı sim,  Holografik sim, sarı yaldızlı sim,  gelincik sim, siyah beyaz sarı mavi  lacivert   kırmızı  kahverengi ve ara tonlarda simler olmak üzere sim çeşitleri bulunmakta ve satılmaktadır. Gene epoksi reçine içinde kullanılmaya uygun daha kalın simler pullar aynı çeşit ve renklerde bulunmaktadırlar.

Toz Sim Dibe Çökme Sorunu

Toz simler yapısı itibariyle ağır olduklarından epoksi reçine kürleşme safhasında değilse çökme yapma ihtimali yüksektir. Epoksi reçineden elde ettiğiniz ürünün alt kısmı toz sim olacak üst kısmı sade boyalı kalacaktır. Toz sim kullanırken püf noktasını bu aşamada şöyle verebiliriz. Dilerseniz epoksi uygulaması iyice reçineleşip katılaşmaya başladığında sim ile karıştırabilirsiniz. Böylece toz sim dibe çökmek için yeterli zaman bulamayacaktır. Bizim kullandığımız yöntem ise epoksi reçine uygulamasını katman katman yapmak olacaktır. Epoksi çalışması süresini uzatan bu teknik ile 2 yada 3 seferde uygulamayı katman katman oluşturmanız size doğru sonucu verecektir. Önce Toz simli ilk katmanı yapıp 6-8 saat kurumaya bırakın, sonra diğer katmanı dökebilirsiniz. Daha ayrıntılı bir çalışma için 3 kez de bu tekniği tekrar edebilirsiniz. 

Toz Sim Fiyatları

Sizlere kısa bilgilendirme amacı ile Epoksi için toz sim, toz sim renklendirir mi, toz sim nasıl kullanılır, toz sim nerelerde kullanılır, Epoksi Toz sim nerede satılır, Epoksi toz sim uygulaması, toz sim nedir, toz sim ile epoksi nasıl yapılır, epoksi toz sim karışım oranı gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık. Tüm epoksi ile ilgili sorular ve cevaplar epoksi boya satan mağaza Hobili Yaşam'da

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
15:00 a Kadar AYNI GÜN KARGO
Kargo Firması
:
Yurtiçi Kargo
Gönderilecek Bölge
:
İstanbul
Teslimat Detayları
:

15:00 e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargo firmasına teslim edilir.  


Not: Tüm siparişlerinizi kargo firması kabul ettiği sürece aynı gün teslim etmeye gayret göstermekteyiz.

İade/İptal Detayları
:

Tüketicinin Korunması Hakkında Mevzuat gereği tüketici, Ürün teslim edildiği tarihten başlamak üzere14 (ondört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkını kullanabilir.


             *****************************Önemlidir************************************************************

             Satış faturasıyla beraber iade edilmelidir. Ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.

  •              Ürün ölçüleri fotoğraflarda gözükmekte yada açıklama kısımlarında muhakkak belirtilmiştir.
  •              Satın alırken bu hususu dikkate almanızı önemle rica ederiz.
  •              Tüm ürünler hava almayan kapalı ambalajlarda gönderilmektedir.
  •                    Açılmış olan ambalajda ki ürünün iadesi, mümkün olmamaktadır.


Ürün Etiketleri
Toz SimSim Seti
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.