Ana Sayfa EPOKSİ RENKLENDİRİCİ Epoksi Toz Sim
Hologram Mor Sim
  • Hologram Mor Sim
  • Hologram Mor Sim
  • Hologram Mor Sim
  • Hologram Mor Sim
  • Hologram Mor Sim
Hologram Mor Sim
Ürün Kodu : srk1118       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Diğer
42.15 TL   37.94 TL   Kdv Dahil
Renk
Mor

Ürünümüz 10 gram olarak gönderilmektedir.

Boyalar için, Elde etmek istediğiniz ürün için en çok %5 oranında dökmeniz gerekir daha fazlası ürün renginde değişikliğe yol açmayacaktır. %5 in altında oranları siz kendi isteğinize göre ayarlayınız. (Örnek : 10 gramlık bir şişe %2 lik bir karışımla toplam 500 Gramlık epoksi reçineyi renklendirebilirsiniz)

Simler için, Simleri çok kullanmanız halinde birbirlerine yapışıp aşağı çekerek dibe çökeceklerdir. Kullanacağınız ürüne boyunu yüksekliğine göre uygun olacak düzeyde kullanmanız önerilir.


Neden Kavanozlarda, Plastik poşet ürünleri kullanmak hayli zordur, sürekli dökülür. Poşet ağzını kapatmak isterken bile boya-sim saçılır ellere bulaşır. 


Epoksi Toz Sim

Epoksi Reçineden elde etmek istediğiniz ürünleri renklendirmek için Toz sim kullanmanızda hiç bir sakınca yoktur. Aksine Epoksi reçine kalitesi ve Epoksi reçine silikon kalıbı kalitesine parlaklığı ile canlılık verecektir. Tüm epoksi reçine uygulamalarında rahatlıkla kullanabilirsiniz Epoksi reçine sıvısına dilediğiniz miktarlarda ekleyip karıştırmanız yeterlidir. Epoksi renklendirmesi için toz sim tek başına da yeterli olacaktır.

Epoksi Hologram Sim

Hobili Yasam Sitesinden aldığınız Toz sim çeşitleri sizlere cam şişelerde sunulmaktadır. Plastik poşet de size gelen ürünleri kullanmak ve korumak hayli zordur, sürekli dökülür çalışma alanı kirlenir, etrafa ister istemez saçılır ve yeteri kadar kullanılmadan çöpe gider. Poşet ağzını kapatmak isterken dahi havaya simler saçılır ellerinize  bulaşır. Bu sebeple sizlere olabildiğince faydalı olacak ağzı geniş cam kavanozlarda göndermekteyiz. Tüm Pigmentler Güvenlik etiketi olan mini cam şişelerde gönderilmektedir. Epoksi toz simleri birbirine karıştırarak da kullanabilirsiniz.

Toz Sim Çeşitleri

Epoksi Reçine ve Epoksi Kalıpları satan Hobili yasam mağazamıza satılmakta olan toz sim çeşitleri arasında,  Yanar döner simler, Hologram simler, Sakallı sim,  Holografik sim, sarı yaldızlı sim,  gelincik sim, siyah beyaz sarı mavi  lacivert   kırmızı  kahverengi ve ara tonlarda simler olmak üzere sim çeşitleri bulunmakta ve satılmaktadır. Gene epoksi reçine içinde kullanılmaya uygun daha kalın simler pullar aynı çeşit ve renklerde bulunmaktadırlar.

Toz Sim Dibe Çökme Sorunu

Toz simler yapısı itibariyle ağır olduklarından epoksi reçine kürleşme safhasında değilse çökme yapma ihtimali yüksektir. Epoksi reçineden elde ettiğiniz ürünün alt kısmı toz sim olacak üst kısmı sade boyalı kalacaktır. Toz sim kullanırken püf noktasını bu aşamada şöyle verebiliriz. Dilerseniz epoksi uygulaması iyice reçineleşip katılaşmaya başladığında sim ile karıştırabilirsiniz. Böylece toz sim dibe çökmek için yeterli zaman bulamayacaktır. Bizim kullandığımız yöntem ise epoksi reçine uygulamasını katman katman yapmak olacaktır. Epoksi çalışması süresini uzatan bu teknik ile 2 yada 3 seferde uygulamayı katman katman oluşturmanız size doğru sonucu verecektir. Önce Toz simli ilk katmanı yapıp 6-8 saat kurumaya bırakın, sonra diğer katmanı dökebilirsiniz. Daha ayrıntılı bir çalışma için 3 kez de bu tekniği tekrar edebilirsiniz. 

Toz Sim Fiyatları

Sizlere kısa bilgilendirme amacı ile Epoksi için toz sim, toz sim renklendirir mi, toz sim nasıl kullanılır, toz sim nerelerde kullanılır, Epoksi Toz sim nerede satılır, Epoksi toz sim uygulaması, toz sim nedir, toz sim ile epoksi nasıl yapılır, epoksi toz sim karışım oranı gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık. Tüm epoksi ile ilgili sorular ve cevaplar epoksi boya satan mağaza Hobili Yaşam'da

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Ürün Etiketleri
Epoksi PulEpoksi Renklendirici
BENZER ÜRÜNLER
%10
Yanar Döner Kırpıntı, Hologram Sakal Kırpıntı
Hologram Sakal Kırpıntı
42.15 TL
37.94 TL
%10
Hologram Siyah Sim,Epoksi Reçine Sim
Hologram Siyah Sim
42.15 TL
37.94 TL
%10
Epoksi Reçine Bakır Sim, Bakır Toz Sim, Epoksi Renklendirici
Toz Sim Bakır
35.86 TL
32.27 TL
%10
Yanar Döner Holografik Sim, Metal hologram Sim
Metal hologram Sim
42.15 TL
37.94 TL
%10
Epoksi Reçine Mor Sim, Mor Toz Sim, Epoksi Renklendirici
Mor Toz Sim
35.86 TL
32.27 TL
%10
Epoksi Hologram Pul, Epoksi Hologram Altın Pul
Hologram Altın Pul
44.03 TL
39.63 TL
%10
Epoksi Reçine Siyah Sim, Siyah Toz Sim, Epoksi Renklendirici
Siyah Toz Sim
35.86 TL
32.27 TL
%10
Epoksi Reçine Sim, Mor Toz Sim, Epoksi Renklendirici
Toz Sim Mor renk
35.86 TL
32.27 TL
%10
Fıstık Yeşili Toz sim, Epoksi Reçine Sim
Fıstık Yeşili Toz sim
35.86 TL
32.27 TL
Tükendi
Hologram Set, Epoksi Reçine Sim
4 lü Sim Set
102.31 TL
92.08 TL
%10
Epoksi Reçine Gümüş Sim, Gümüş Toz Sim
Gümüş Sim
35.86 TL
32.27 TL
%10
Epoksi Reçine Yeşil Sim, Yeşil Toz Sim, Epoksi Renklendirici
Açık Yeşil Toz Sim
35.86 TL
32.27 TL
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.