Ana SayfaSİLİKON KALIP
Takı Yapım
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 194 Ürün

Epoksi Silikon Takı Kalıbı

Epoksi Reçine kadar Silikon kalıp kalitesi de çıkan ürüne etki etmektedir. Özellikle takı yapımı için kullanılan kalıpların, ürünün parlak ve pürüzsüz olması için doğru seçilmesi gerekmektedir. Bu sebeple Hobiliyasam.com sitesinde ki epoksi reçine için silikon kalıplar enjeksiyon makinalarında elde edilmiştir.

Epoksi Takı Kalıbı alırken nelere dikkat edilir

Takı yapımı için kullanılmak istenen kalıplardan ürünün parlak ve pürüzsüz çıkması yanında dikkat edilmesi gereken diğer husus da epoksi reçine kolye yapma için kalıp kullanılacak ise kendinden ip deliği bırakan silikon kalıplar tercih edilebilir. Takı için silikon kalıp alırken ürünün silikon kalıp içerisinden rahat çıkması da diğer görünür unsurlardandır.

Takı Kalıpları

Takı Kalıpları çok fazla çeşidi ile hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacaktır. Peki Ne Tür Epoksi ürünleri elde edebilirsiniz bir kaç örnek;Epoksi Boncuk, Epoksi Düğme, Epoksi Kolye, Epoksi Küpe, Epoksi Bilezik, Epoksi boynuz, Epoksi Halhal, Epoksi Bileklik, Epoksi Toka, Epoksi Tesbih, Epoksi Küreler, Epoksi Yüzük, Epoksi Meyva, Epoksi anahtarlık, Epoksi Kalıp, Epoksi fiyonk, Epoksi Tavşan, Epoksi 3d hayvanlar bu Türün önde gelen epoksi reçine ürünleridir.

İstanbul Epoksi Reçine

Sadece Epoksi Reçine değil Silikon Kalıp çeşidi ile alanında tek mağaza olan firmamıza dilerseniz Epoksi reçineye uygun kalıpları Hobiliyasam.com sitemizden ya da İstanbul da Bakırköy de Epoksi Reçine ve Epoksi Kalıpları satan mağaza olan Hobili Yaşam fiziki mağazamıza gelerek Kalıpları inceleyebilir dilerseniz satın alabilirsiniz.

Epoksi reçine genel bilgi 

Epoksi Kalıp çeşitleri, Epoksi kalıp modelleri, Kalıp Fiyatları, Epoksi ile ne yapılır, epoksi nereden alınır, epoksi istanbul da  satılır mı, Epoksi ile ilgili malzemeler gibi bazı konularda ufak bilgilendirme yapmak istedik. Epoksi reçine ve epoksi silikon kalıpları ile ilgili bilgi ve tecrübelerimize dayanarak sizlere elimizden gelen en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Çeşitli boyutlarda, tasarımlarda, fiyatlarda binlerce silikon kalıp çeşitlerini Hobiliyasam.com sitemizden temin ederek güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz. Tüm ürünlerimizi Hobiliyasam.com yada Bakırköy mağazamızda bizzat görebilirsiniz.

Site içine kolay erişim linkleri

Toz Boyalar için

https://www.hobiliyasam.com/epoksi-renklendirici/epoksi-toz-boya

Toz Simler için

https://www.hobiliyasam.com/epoksi-renklendirici/epoksi-toz-sim

Epoksi Reçineler için

https://www.hobiliyasam.com/epoksi-recine

Tüm Silikon Kalıplar için

https://www.hobiliyasam.com/silikon-kalip

Yardımcı Malzemeler için

https://www.hobiliyasam.com/yardimci-malzemeler

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.